STANDARDY VYBAVENÍ

vyladené domy


Katalog standardů

Koupelny, zařizovací předměty, podlahy.

vyladené domy

vyladené domy


Katalog standardů

Dveře a zárubně.

vyladené domy
PROVEDENÍ PROJEKTU
vyladene domyPro Vaše soukromí

Celkový urbanismus i dispozice jednotlivých rodinných domů jsou tvořeny tak, aby maximalizovaly soukromý prostor na pozemcích. Díky promyšlenému rozložení bude na zahradě každého z rodinných domů prostor, kde si můžete dát v klidu odpolední čaj, aniž by Vás rušili i nejbližší sousedé.

Pro Vaši jistotu

Stavíme z pálených cihel – jak taky jinak! Cihla je generacemi ověřený solidní stavební materiál, stavby z cihel jsou bezpečné a trvanlivé. Bydlení v cihlovém domě je příjemné zejména díky dobrým akustickým vlastnostem a schopnosti akumulovat teplo.

Pro Vaši zahradu

Na každém pozemku je osazena podzemní plastová nádrž pro prvotní zachycení dešťové vody ze střech rodinných domů. Vodu můžete použít pro zalévání Vaší zahrady.


Pro Vaše dýchání

Ve spolupráci se společností ThermWet s.r.o. jsme promysleli a naprojektovali technické řešení instalace rozvodů a centrální vzduchotechnické jednotky, jejíž součástí může být rekuperační modul. Řízené větrání s rekuperací zajišťuje optimální klima v domě bez toho, aby docházelo ke ztrátě tepla při větrání okny.

Pro Vaši peněženku

Chceme šetřit Vaše náklady a proto stavíme precizně a z kvalitních materiálů. Kombinace kvalitního provedení a použití moderních technologií naše domy řadí mezi energeticky úsporné stavby – stavíme v kategorii B.


Pro Vaše pohodlí

Ve spolupráci se společností SIKO KOUPELNY a.s. Vám chceme nabídnout nejen kvalitní standardy a provedení, ale zejména možnost vytvoření útulného domova. Ze své koupelny budete mít oázu pohody a relaxace a ze své kuchyně společenský prostor pro příjemné gastronomické zážitky.

Pro Váš on-line život

Rodinné domy budou napojeny na optický datový kabel, který umožní datové přenosy nejvyšší rychlosti a kvality. Součástí každého domu jsou i datové rozvody.


Pro Vaši energii

Dobře provedený a zateplený plášť domu je základem úsporného provozu. Všechna okna jsou zasklena trojsklem. Rámy a křídla oken jsou osazeny pozinkovanými ocelovými výztuhami. Základním vybavením je celoobvodové německé kování Siegenia-Aubi TITAN AF s mikroventilací a bezpečnostními prvky, otočný samoseřiditelný hřibový čep pro komfortní ovládání. Podlahy a svislé obvodové stěny zateplujeme polystyrenem, stropy pak minerální vatou (až 280 mm).


Tento web používá pouze Nutné cookies, aby byla webová stránka použitelná tak, že umožní základní funkce jako navigace stránky a přístup k zabezpečeným sekcím webové stránky.
Webová stránka nemůže správně fungovat bez těchto cookies. Další informace