STANDARDY VYBAVENÍ
vyladené domy


Katalog standardů

Koupelny, zařizovací předměty, podlahy.

vyladené domy

vyladené domy


Katalog standardů

Dveře a zárubně.

vyladené domy

Vyladěné provedení projektu

Úvaly - u klánovického lesa


Příroda a okolí

Jednou z nějvětších předností rodinných domů U Klánovického lesa je její umístění projektu. Okolní příroda je takřka za dveřmi. A když říkáme za dveřmi, věřte, že je tomu opravdu tak. Do největší pražské přírodní rezervace Klánovice-Čihadla to zvládnete pěšky za 2 minuty a pokud pojedete na kole, tak určitě za minutu. Bydlete s přírodu nadosah!
Dopravní dostupnost

Pracujete v Praze? Řešíte dopravu? Nemáte auto? Nevadí. Díky snadné dopravní dostupnosti vlakem jste z Úval v centru Prahy za 25 minut. Z vlakového nádraží odjíždí ve špičkách pracovního dne každých 15minut klimatizované soupravy City-elefant. Můžete tak v klidu a v pohodě využívat všech výhod velkoměsta bez útrap spojených s komplikovaným dojížděním.Poctivá a solidní stavba

Stavíme z pálených cihel a vápeno-pískových tvárnic sendwix, domy jsou bezpečné a trvanlivé. Bydlení v takovémto masivním domě je příjemné zejména díky dobrým akustickým vlastnostem a schopnosti akumulovat teplo.Dobře provedený a zateplený plášť domu je základem úsporného provozu. Všechna okna jsou zasklena trojsklem.
Služby a vybavenost

Úvaly jsou menším městem, které disponuje občanskou vybaveností potřebnou ke spokojenému životu. Ve městě je základní škola i školka, ordinace lékařů.Rodinný oběd nebo sklenička večer s přáteli? Nechte auto v garáži a zajděte si příjemně odpočinout a zažít přímo v Úvalech, místní podniky určitě stojí za návštěvu. Pro trávení volného času můžete využít tenisové kurty, fotbalové hřiště.
Technická infrastruktura

Lokalita sice není součástí území Hlavního města Prahy, ale zároveň žádným „zapadákovem“. Každý dům bude napojen na plnohodnotné inženýrské sítě. Elektro, plyn, městský vodovod. Kanalizace splašková je řešena gravitačním systémem, vlastník domu nemusí provozovat žádné tlakové čerpadlo. Dešťové vody jsou odváděny samostatným systémem dešťové kanalizace.Jsme on-line

Rodinné domy budou napojeny na optický datový kabel, který umožní datové přenosy nejvyšší rychlosti a kvality. Součástí každého domu jsou i datové rozvody.


Tento web používá pouze Nutné cookies, aby byla webová stránka použitelná tak, že umožní základní funkce jako navigace stránky a přístup k zabezpečeným sekcím webové stránky.
Webová stránka nemůže správně fungovat bez těchto cookies. Další informace